Teşekkürler 12 Dev Adam …

… ve birgün çalan bir telefon ile başlamıştı yaşadığımız tüm güzellikler.

Tarihe tanıklık eden ülkemizin güzide kurumlarından Anadolu Ajansı’nın sistem altyapısını hep beraber kurguladık.

Dönüşüme insan kaynağından başladık. Üst Yönetimimizin desteğiyle iyi bir bir ekip kurduk. Dijital dönüşümün mimarları olan “12 Dev Adam”ın yani  “SİZ”lerin   hikayesi böyle başlamıştı.

Kocaman yürekli 12 güzel adamdan oluşan harika bir aile olduk. Bu güzide ailenin bir ferdi olmak benim için her zaman gurur kaynağı olmuştur.

Sistem müdürlüğüne ilk girenler büyülenmişcesine güzel tepkiler verirlerdi. Büyülenenlerin farkında olamadıkları bir şey vardı. Ortamımızı güzel yapan eşyalar ve nesneler değil, sizin aranızdaki muhabbet ve güzel yüreğinizdi.

Sizler benim için çok özeldiniz. Siz dahil olmak üzere sizinle ve kurumumuzla ilişikisi olan herkesi özel hissettirerek mistik bir yolcuğun içine alıp projelerimizi yüksek başarıyla tamamladık.

Konuşmacı olarak katıldığımız konferanslarda kurumumuzun ve sizlerin marka değerini yükseltecek cümlelerimiz hep ön plandaydı.

BT Sektörü tarafından hayranlık uyandıran projeler gerçekleştirdik. Bu projelerin çıktıları elbetteki çok önemliydi. Ancak bu güzel projeleri gerçekleştirirken gün içerisindeki davranışlarım, üst yönetimimizle, diğer birimlerle, firmalarla ve sizlerle olan iletişimim, giyimim, sektöre verdiğim mesajlar ve marka değerinize yaptığım yatırımlar benim için çok daha önemliydi.

Zaman zaman yüzme bilmediğiniz halde okyanusun ortasında bıraktım sizleri. Güneşli günlerden ziyade, fırtınalı tufanlı günlerinizde krizi, riskleri nasıl yöneteciğinize kadar öğretmeye çalıştım.

Netice itibariyle bütün enerjimle her birinizin yeteneklerine göre kariyer yolcuğunuzda size lazım olacak tüm araç gereçleri valizinizin içerisine doldurmaya çalıştım.

… ve artık yeni irfan’ların doğuşunu merakla bekliyor olacağım.

Anadolu Ajansı olarak kaderlerine terkedilmiş irili ufaklı bir çok kuruma model olmak için çıktığımız “Dijital Dönüşüm” yolcuğumuzda göstermiş olduğunuz üstün gayretlerinizden dolayı herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sosyal Güvenlik Kurumu’nda (SGK) küçük bir hikaye yazmıştık. Anadolu Ajansı’nın 100.yıl hedefine giden yolda tarihe not düştüğümüz ve beraber yazdığımız bu güzel hikayeninde sonuna geldik. Bu iki güzel hikayeden sonra şimdi yeni arkadaşlarla yeni bir hikaye yazmak üzere yeni bir yolcuğa  daha çıkıyorum.

Yaptığımız tüm projelerde güven kaynağım oldunuz. Umutsuzluğa düştüğüm anlarda umudum, havasız kaldığımda oksijenim, karanlığa düştüğümde aydınlığım oldunuz.

Velhasıl-ı kelam sizler benim en büyük zenginliğim oldunuz.

Ne mutlu sizleri yetiştiren ailere…

Aile albümü ve IK imzalı kravat yaptıklarınızın karşılığı değil ama tarihe not düşülen tatlı birer anı olarak kalması dileğiyle hazırlanmıştır.

Her şey için binlerce kez teşekkürler 12 DEV ADAM …

Teşekkürler 12 GÜZEL ADAM…

Teşekkürler Ali, teşekkürler Emre, teşekkürler Hakan, teşekkürler Erdem, teşekkürler İsa, teşekkürler Selimhan, teşekkürler Ali Kemal, teşekkürler Mehmet, teşekkürler Cemil, teşekkürler Murathan, teşekkürler Yavuz, teşekkürler Fatih.

Sizleri hiçbir zaman unutmayacağım…

İrfan KESKİN
16.05.2015
Ankara