Bugünümüz, yarınımız için…

Hayatınıza yatırım yapmak için bol bol iyilik yapın. Bunun bir kuralı, formülü, parasal tarifi yoktur.Kimi zaman bağış yapmak, bir çocuğu sevindirmek, sokak hayvanlarını doyurmak, yolda ezilmek üzere olan yavruyu kurtarmak, yaşlılara hürmet etmek, kimi zamanda bir tebessüm, bir güzel kelam, bir arkadaşınıza onu ne kadar sevdiğinizi söylemek, ihtiyaç sahibinin posta kutusuna bırakacağınız içinde para olan bir zarf. … 

Dijital Türkiye yoluculuğunda emin adımlarla ilerleyen ülkemizin geleceğine yatırım yapmanın, iyilik yapmanın bir yolu da PARDUS’tan geçiyor.

Evrende boşluk vardır yoktur tartışıladursun. AFAD olarak PARDUS’u haykırmaya, anlatmaya devam edeceğiz, ola ki sesimizi duyan olur. 

PARDUS Balıkesir’deki görevini tamamladı. Şimdi sıradaki ile doğru koşmaya başladı. İlden ile tüm Türkiye’yi dolaşana kadar durmayacak Anadolu Parsı, koşmaya devam edecek.

Fazlası her zaman daha iyi olmadığı gibi, eksiği de her zaman kötü değildir. Eksiklik daha iyisini başarmayı ateşleyici bir güç olabileceğini göreceksiniz.

Haritada tamamlayacağımız daha 74 PARDUS var. Bize göre çoğu bitti, azı kaldı.

Bugünümüz için, yarınımız için, geleceğimiz için PARDUS diyelim.

Bir iyilik yap evrene PARDUS  diye haykır.